Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Коментарі
ab absurdo
127.02.12, 23:14
Romantik14
227.02.12, 23:18
Шустик самый главный ходок - уже все каналы обходил!

Гість: заблокований
327.02.12, 23:53
....написання мемуарів "Як я став президентом", біта для непонятливих ходоків
, як потрібно подавати народу страданія даунєцкого угрофіна. На моррдє ліца зібраний ВЕСЬ інтєлєхт Даунецколуханскага басєйна
, тока Люся фсьо по тіятрам та па опєрам
... от би взяти у неї інтервю після перегляду нею "Собору паризької богоматері" , що вона там бачила і які її враження
...
Гість: Nairia
428.02.12, 00:20
Когда я смотрела эту передачу, мне взгляды журналистов в сторону Януковича показались очень критическими, ироничными. А то, что работа у них такая - им повезло, что некоторые ослы за пиар себя-любимых денег не жалеют
Lisa
528.02.12, 06:47
Hudson Hawk
628.02.12, 06:55
Strannik777
728.02.12, 09:01Відповідь на 3 від Гість: заблокований
Strannik777
828.02.12, 09:08
cit[:Дети, желая как можно больнее унизить, называют сверстника дураком, а то и пишут на стене: "Витя дурак". И нет ничего обиднее этого для нашего Вити.
Ребенку с задержкой умственного развития трудно и неуютно уже в детском садике. Все дети идут направо, а он налево. Все смеются, а ему неясно почему. Его обижают. Он не понимает воспитательницу, она - его. Молчит, когда надо отвечать Непонятное представляется ему опасным или враждебным. ребенку трудно постичь сложное, абстрактное, теоретическое. Он переоценивает себя, полагая, что в его неудачах виновны другие, что к нему придираются, и он протестует, демонстративно и вызывающе не повинуется взрослым, доказывает свою "правоту" кулаками:]cit
Тож нехай дякують "ходоки", що в око не отримали.Бо "доходяться"
The Strong!
928.02.12, 10:53
Клас, так воно й було, дивився це інтерв'ю...

Гість: заблокований
1028.02.12, 12:11Відповідь на 8 від Strannik777
...скажи де ти це взяв? дай адрес, пліз...цікава інформація