Наш основний провідник, шерпа Ріндзі, традиційно закінчував привали або оголошував вихід з табору фразою "Let's go slowly". Після цього, залежно від ситуації, могло відбуватися що завгодно: ми могли справді ледве повзти, могли просто йти в нормальному темпі, а могли підірватися і ломитися, шо ті лосі, здіймаючи хмари пилу і обганяючи всіх на стежці.
Але фразу ми собі запозичили і тепер часто використовуємо
шото,слєва біліє?-обглодана черепушка лошаді,шолі?Ага, і глазіком так косить слєгка
Каменюкафуууууууууух*витирає спітніле чоло*а то вже,думаю,могла вєдь учясть князя Алєга спіткать
Каменюкафуууууууууух*витирає спітніле чоло*
а то вже,думаю,могла вєдь учясть князя Алєга спіткатьСпакойна, прєсмикающімся там вже надто холоднотююююююююююішо-не буде *жостких* ужасов?
тююююююююююішо-не буде *жостких* ужасов?Всі ужаси п'явками обмежилисьну, в бальшом смысле-цэ добрэ,алэ якбы булы фоточькы обвішаной піявками часті тєлаето було б ..нєт словєй,шоб назвать,шоб це було
ну, в бальшом смысле-цэ добрэ,алэ якбы булы фоточькы обвішаной піявками часті тєлаето було б ..нєт словєй,шоб назвать,шоб це булоКоли то падло на тобі висить, воно трохи не до фоточок
Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Коментарі
llrr
114.11.12, 12:54
Наш основний провідник, шерпа Ріндзі, традиційно закінчував привали або оголошував вихід з табору фразою "Let's go slowly". Після цього, залежно від ситуації, могло відбуватися що завгодно: ми могли справді ледве повзти, могли просто йти в нормальному темпі, а могли підірватися і ломитися, шо ті лосі, здіймаючи хмари пилу і обганяючи всіх на стежці.![](//i3.i.ua/v2/smiles2/smile.gif)
Але фразу ми собі запозичили і тепер часто використовуємо
Fentecy
214.11.12, 15:20
круто![](//i3.i.ua/v2/smiles2/bravo.gif)
кисея
314.11.12, 16:45
llrr
414.11.12, 16:47Відповідь на 3 від кисея
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/lol.gif)
Ага, і глазіком так косить слєгкаКаменюка
кисея
514.11.12, 16:51Відповідь на 4 від llrr
а то вже,думаю,могла вєдь учясть князя Алєга спіткать![](//i3.i.ua/v2/smiles2/umnik.gif)
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/smoke.gif)
фуууууууууух*витирає спітніле чоло*llrr
614.11.12, 16:54Відповідь на 5 від кисея
Спакойна, прєсмикающімся там вже надто холодно
кисея
714.11.12, 16:55Відповідь на 6 від llrr
ішо-не буде *жостких* ужасов?
тююююююююююllrr
814.11.12, 16:56Відповідь на 7 від кисея
Всі ужаси п'явками обмежились
кисея
914.11.12, 20:55Відповідь на 8 від llrr
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/devil.gif)
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/devil.gif)
ето було б ..нєт словєй,шоб назвать,шоб це було![](//i3.i.ua/v2/smiles2/angel.gif)
ну, в бальшом смысле-цэ добрэ,алэ якбы булы фоточькы обвішаной піявками часті тєлаllrr
1014.11.12, 21:02Відповідь на 9 від кисея
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/smile.gif)
Коли то падло на тобі висить, воно трохи не до фоточок