Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Коментарі
Гість: yurko21
114.07.10, 03:12
вітаміни завжди корисно
Гість: Лютый Гриня
214.07.10, 06:00
Гість: planeta65
314.07.10, 15:25
Красавцы
Яблоко в сторону
Сначала едим твоё, потом каждый сам своё
анонім
414.07.10, 17:05Відповідь на 3 від Гість: planeta65
анонім
514.07.10, 17:34Відповідь на 1 від Гість: yurko21
А ще у таку спеку

анонім
614.07.10, 17:34Відповідь на 2 від Гість: Лютый Гриня
Davigadoff
717.07.10, 10:16Відповідь на 6 від анонім
анонім
817.07.10, 18:41Відповідь на 7 від Davigadoff
Ні, але це мої сусіди , за три метри від мого вікна. Була дерев"яна хатка де зберігали всяку всячину для догляду за садом , потім декілька сусідів домовились і зробили дім пташок . Всі знесли свої пташки туди. Зробили три секції з допомогою сітки від підлоги до стелі, з одним маленьким проходом . На мою думку, там трошки замало світла, два віконечка , а будиночок 3х9 метрів серед дерев. але не дивлячись на це , пташки дуже задоволені , мають досить простору і від ранку до вечора співають, хороводять.
анонім
917.07.10, 18:42Відповідь на 7 від Davigadoff
Часу мало за ними спостерігати, але задоволення море навіть просто йх послухати. Фотки не всі виходять , сітка дуже заважає.
. Та що там пташки , бачила Ваші квіти
, о то чудо, уявляю собі ваш сад, а яка різноманітність квітів!

Davigadoff
1017.07.10, 22:25Відповідь на 9 від анонім
Супер!Тобі повезло із сусідами.Ви молодці.Зробили власний вольєр для цих райських пташок.
Я сьогодні відзняв оболденний захід сонця.Якщо цікаво слідкуй,я буду викидати його порціями.Заглючив фотошоп, буду вантажити фоти такими як зняв.