Пицца КолбасИта Рецепт не скажу, хоть и знаю. Но тесто точно есть.А я недавно готовил в Помпейской Печи "Пиццу Бацьки" - вместо блина из теста - в два слоя тонко нарезанных \как для чипсов\ "лепестков" картошки \слегка притрушенных тёртым сыром\, а сверху, как всегда - соус, колбаса или мясо и мноооого сыра! ВКУСНЯШКА!!!
Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Коментарі
tamagochi
121.06.20, 16:17
Пицца КолбасИта![](//i3.i.ua/v2/smiles2/lol.gif)
анонім
221.06.20, 16:21Відповідь на 1 від tamagochi
Богдан Ляшко
321.06.20, 18:39Відповідь на 2 від анонім
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/mmmm.gif)
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/mmmm.gif)
А я недавно готовил в Помпейской Печи "Пиццу Бацьки" - вместо блина из теста - в два слоя тонко нарезанных \как для чипсов\ "лепестков" картошки \слегка притрушенных тёртым сыром\, а сверху, как всегда - соус, колбаса или мясо и мноооого сыра! ВКУСНЯШКА!!!