Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Коментарі
llrr
14.02.09, 12:29
З Тубурбо Маюса виїхали, коли вже було досить темно. Сергій рвався зробити ще один гачок і подивитись на залишки акведуку, того, що постачав воду до Карфагену. Але наші аргументи щод темноти, теплого душу та смачної безкоштовної вечері його переконали.
По дорозі до Хаммамету вирішили продовжити оренду машини на день і не їхати наступного дня в Кайруан поїздом. Сказано - зроблено, на щастя в прокатній конторі ще були працівники.
Після вечері, захопивши із собою єдину землячку, з якою познайомились раніше в готелі, поїхали на вечірню прогулянку по Хаммамету.
llrr
24.02.09, 12:29
Там же і вперше за все перебування в країні мали "проблеми" з поліцією за порушення правил.
Ну знак там був такий: замість нашої звичної "цеглини" - стрілка направо.
Було це так.
Я, як штурман, в Хаммаметі ще не встиг розібратись, знав напрямки, але не маршрут. І на одному з поворотів направив Сергія прямо на односторонню дорогу. Тільки проти руху
Не встигли ми проїхати і тридцять метрів, як нас наздоганяють двоє поліцейских на мотоциклі. Суть діалогу була приблизно така:
- Тут одностоонній рух, взагалі-то
- Ой... Е-е-е... Окей, дякуємо за інформацію.
- Немає за що. До побачення...
llrr
34.02.09, 12:29
На фото - "медіна" Хаммамету, оточена мурами, що стоїть прямо на березі моря.
Гість: AliSha
44.02.09, 12:38
Вауууу....яка краса!!!!!!!!!!

llrr
54.02.09, 12:39Відповідь на 4 від Гість: AliSha
Дякую
M e l e k
64.02.09, 13:04
Ой, як добре!
Враження цілковитого спокою...
Yul i_ua
74.02.09, 15:51
анонім
85.02.09, 06:48
PORA
95.02.09, 06:54
Alvo
105.02.09, 10:50
как интересно - стены кажутся глянцевыми...