Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Коментарі
Гість: Лагуз
124.09.12, 19:41
Навіть не віриться, що це в сучасному
ab absurdo
224.09.12, 22:00
Кар... як?
helsan
324.09.12, 22:46Відповідь на 2 від ab absurdo
Так, так, Кавасари. Дві версії походження - краван-сарай (карвасарай). Друга-в "Енеїді" І. Котляревського надибуємо рядки: "Боги, богині і півбоги, простоволосі, босоногі, біжать в Олімпську карвасар". Що таке "карвасар"? Це самодіяльні суди на миру, де найавторитетніші люди громади вирішували спірні питання. Біля підніжжя фортеці, на церковній площі збирався карвасар. З часом назва поширилась на весь район.



На верху стоїть Хрест (недавно поставили) і праворуч від нього, сонячний годинник.
helsan
424.09.12, 22:47Відповідь на 1 від Гість: Лагуз
З сучасного там тільки електростанція, яка псує ген весь вигляд цієї місцини.
ab absurdo
524.09.12, 22:55Відповідь на 3 від helsan
helsan
624.09.12, 23:11Відповідь на 5 від ab absurdo
Лінулька
725.09.12, 10:52
Гість: Світанок
825.09.12, 12:32