Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Коментарі
Гість: pomadka
115.04.10, 18:56
Ёханый бабай...красотища то какаааааааааааааааааааааааааа!!!!!
Вал-на
217.04.10, 18:52Відповідь на 1 від Гість: pomadka
я так больше--- цивилизацию люблю))))
(с другой стороны дома)))
Гість: pomadka
317.04.10, 19:06Відповідь на 2 від Вал-на
А я лес люблю...ой как люблю....а там жить в избушке...
Вал-на
420.04.10, 11:07Відповідь на 3 від Гість: pomadka
и через 5 минут--- цивилизация.....---тогда и я согласна жить в "комфортабельном шале....( избушка этакая с евро-уровнем)))
Гість: pomadka
520.04.10, 19:27Відповідь на 4 від Вал-на
---------------------

ну типа да...но деревяная...блин...Шас спою...УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ.....
Вал-на
622.04.10, 00:45Відповідь на 5 від Гість: pomadka
угу.... дерево---пахнет особенно....
хотя --мне--- важнее удобства вокруг...и доступность благ цивилизации...
Гість: pomadka
722.04.10, 12:56Відповідь на 6 від Вал-на
----------------------
а никогда не хотелось хоть на месяц убежать от цевилизации...выключить мобильник...радио...телевизор...не слышать шума машин...а просто наслаждатся природой и дышать свежим воздухом...???
Вал-на
827.04.10, 11:10Відповідь на 7 від Гість: pomadka
я тогда уезжаю на дачу... там --ни света-ни газа.... костер - комары- и куча бурьяна--- и звездное небо...
Гість: pomadka
927.04.10, 11:26Відповідь на 8 від Вал-на
--------------------------


А что???? романтика так романтика...
Всех разморило от жары.
В саду сейчас прохлада,
Но так кусают комары,
Что хоть беги из сада!
Вал-на
1030.04.10, 01:35Відповідь на 9 від Гість: pomadka
умница)))))))