Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Коментарі
анонім
131.12.11, 15:04
За Рутенію - без жидів !
анонім
231.12.11, 15:09
Рутенія - так називалася наша земля, прийшли лагідні ,мирні, добрі євреї-жиди і стала "квітуча" україна!
Гість: lyo Dnepr
331.12.11, 16:15
Strannik777
431.12.11, 16:27
Украина для них сафари.
Под собою страны не чуя.
Наблюдая все эти хари,
Одного лишь теперь хочу я.
Не грущу я уже о лете.
Не хочу ни в купцы, ни в князи.
Я хочу одного на свете,
я хочу чтоб вы здохли, мрази.
Наступает он зрим и четок -
Край, когда одного лишь надо.
Не зарплат, не жратвы, не шмоток.
А того,чтоб вы здохли, гады.
Не ослепли мы, не оглохли.
Сколь не бейтесь в пиар-угаре,
Мы ответим вам, чтоб вы здохли.
Чтоб вы все передохли, твари.
Не спасут вас ни псы в погонах,
ни бабло, ни суды, ни банды.
Ваше место в звериных загонах.
И не здесь, а в песках Уганды.
Мы проветрим страну от смрада
Похотливой вони и спермы.
С божьей помощью выйдем из Ада.
Я нажму на гашетку первый!!!!
Саничок
531.12.11, 19:01
ab absurdo
631.12.11, 19:34
Reniec12
71.01.12, 00:44
ахметович 26/12/11 19:01 Ukraine,
Пока вы тут были, мы вас разоряли! Заводы продали, богатыми стали! И вам Всем “здоровья”, “живите богато”! А Мы отправляли ресурсы на запад! И чтобы ни крошки у вас не осталось! И чтобы здоровых детей не рождалось! За ваши ресурсы дадим мы вам шприцев, и спирта цистерны, до смерти упиться! Наркотики в вены вливайте богато! Валяйтесь как свиньи, вблизи вашей хаты! Для нас вы все быдло, дерьмо, папуасы! Зачем папуасам земные запасы? Вы слышите свиньи, мы стали богаты, мы скоро отнимем у вас ваши хаты. Дадим вам гавно, сигареты, секс-фильмы! Курите и пейте, рождайте дебильных! Больные уроды для нас не опасны — мы их уничтожим поддельным лекарством.
Reniec12
81.01.12, 00:44
Вы все постепенно умрете бомжами! И долю такую вы выбрали сами! И ваша земля нам нужна без народа! Мы вас похороним в любую погоду! Так будьте “здоровы”, “живите богато” насколько позволит вам ваша зарплата. А если зарплата вам жить не позволит — так вешайтесь быдло, — никто не неволит!!
Reniec12
91.01.12, 00:46
http://www.kommersant.ua/doc/1843956
анонім
101.01.12, 08:08