Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Коментарі
trinks
14.06.19, 02:39
Бананові мафіни - рецепти Сенічкіна
https://www.youtube.com/watch?v=oiTceje5Z9k
trinks
24.06.19, 02:43
Занотовуйте, вам знадобиться: банани - 3 шт., цукор - 150 г, яйця - 2 шт., кефір - 300 мл., какао - 3 ст. л., борошно - 300 г, розпушувач - 1 ч. л., вершкове масло - 100 г, ванільний цукор - 1 ч. л.
масло, далі цукор, потім яйця,3 банана-пюре, кефір, какао, мука+розпушувач
тісто+шматок банану+тісто
trinks
34.06.19, 02:49
у духовку на 190градусів 25хв
Nech sa paci
44.06.19, 22:22