Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Коментарі
Moulin Rouge
116.10.07, 11:33
Тебе б еще фотоаппарат хороший и вообще....)))) Вот умеешь же находить...
Интересное фото, в прочем каг всегда)
Не то ангел, не то рыбка. Летающая русалка?))))))
Buddy
216.10.07, 11:48Відповідь на 1 від Moulin Rouge
Это, видимо тоже генетически модифицированный организм!

ЫыыыыыЫыыыыы
А камеру мне хорошую не по понятиям таскать!
Шо я, фотограф, чтоли!?
Я турЫст с телеХфоном и фсе!
Moulin Rouge
316.10.07, 11:50Відповідь на 2 від Buddy
Точно! Зови Мавку! Это к ней!))) У этого чуда даже гениталий не видно, так шо ей понравиццо))
Глаавное донести до нас)
А на счет камеры, я тебя понимаю)) Сама такая) Хожу с мобилкой и хотя б от ее камеры есть какой-то толк) Просто когда смотрю на хорошее идейное фото, то жаль немного отсутствия классных методов осуществеления ее же.
А так, все круто
Buddy
416.10.07, 12:14Відповідь на 3 від Moulin Rouge
Та я сЦысняюс отак от просто лезть к людям и писать - вот мол сЦылко на мое невьебическое творчество! Заходите, жду!
гыы
Это не про меня.
Неееее, я так не умею!
Оторви и выбрось - это да, это про меня!
Ты шото уже начала писать, или все ещ на шифрах от папца?!
Moulin Rouge
516.10.07, 12:20Відповідь на 4 від Buddy
Ну тогда я помогу))
А я так, пишу немножко, просто потому что это помогает держаться в силах. Отрада свою, так сказать. А папец надеюсь скорее оставит нас в покое и тогда я буду писать от того, что все имеет свой логический счастливый финал)
Березка
614.10.08, 15:48
Как в сказке Пушкина.
Русалка на ветвях висил.
Buddy
714.10.08, 18:17Відповідь на 6 від Березка
Да..., потому и снял ))