Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Коментарі
Гість: Milashka+
123.10.09, 11:38
але-ж негода була просто вражаючою!
, навіть не віреться що декілька днів тому це зелене листя було вкрито снігом 
V_Natali
223.10.09, 21:29Відповідь на 1 від Гість: Milashka+
Гість: Milashka+
325.10.09, 19:53Відповідь на 2 від V_Natali
жаль конечно, но это природа, она восстановится, гораздо больше ущерба ей принчиняю люди, от таких розрушений она не успевает возрождаться

с чем вас и поздравляю 
Самое главное - иметь время полюбоваться ею
Natalka
427.10.09, 20:03Відповідь на 2 від V_Natali
На сколько я помню, в этом парке растут очень-очень старые деревья -гордость парка. Как они перенесли непогоду?

V_Natali
529.10.09, 12:41Відповідь на 4 від Natalka
Переважно старі дерева - дуби, вони встояли
, трохи гілки поламались. У нас в Трускавці нищить гордість міста не непогода а мерія.
http://photo.i.ua/user/967426/96376/3029742/