Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Коментарі
Tetis-thinker
116.02.09, 16:10
тут че-то есть хотя много спорного
Гість: Varfolomej
216.02.09, 16:59
ну спорное как по мне, то что свет здесь как бы и не свет, а фотошоп...
Анатель
316.02.09, 17:19
Ручки - просто сказка.. такие линии плавные... и вообще

irishka_r
416.02.09, 17:58Відповідь на 1 від Tetis-thinker
irishka_r
516.02.09, 18:15Відповідь на 2 від Гість: Varfolomej
irishka_r
616.02.09, 18:20Відповідь на 3 від Анатель
Tetis-thinker
716.02.09, 18:41Відповідь на 2 від Гість: Varfolomej
а как по мне если уж фотошопить почему не продолжить обыгрывать красивые линии ? - низ ведь как у снеговика!
в области колен можно было б прорисовать изгиб бедер повторяющий линии рук. Либо пустить складку по юбке
Что-то сделать с пяткой...
Ну и много подобного..
Фото хорошее но местами
irishka_r
816.02.09, 19:12Відповідь на 7 від Tetis-thinker
Я ж в фотошопе как горец - с гор спустился да.... за солью да... гаварить магу а панимаю мало-мало
вобщем если серьезно я совсем неважно владею фотошопом - и это еще мягко сказано. Вынужденно осваиваю (иногда путем втыка с тысячной попытки) то что я хочу видеть - учебники увы не дают мне ответов на все мои вопросы. Но как то потихоньку ползу вроде бы - темп ускорить не удается. 
Tetis-thinker
916.02.09, 19:15Відповідь на 8 від irishka_r
Да я в принципе тоже потому и пишу как горец-горцу ... мало соли!!!
irishka_r
1016.02.09, 20:08Відповідь на 9 від Tetis-thinker