Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Коментарі
LiblikaS
120.09.15, 21:34
Король облачен в одежды по бургундской моде. Для изготовления памятника, в частности, использовались русские бронзовые пушки, захваченные Карлом ХII в битве при Нарве. Надпись на цоколе гласит: «Густаву Эрикссону, защитнику родины, свободы и трона, который из подданного стал великим королем, от благодарного рыцарского общества и дворянства, воздвигнут этот памятник в году 1773». Говорят, что король Густав III был недоволен посвящением (не от его имени) и сказался больным на момент открытия монумента. Но затем «сменил гнев на милость» и, прискакав верхом, приветствовал памятник.
Aleks*N
221.09.15, 01:29
Vlad-Mier
321.09.15, 17:04
A v i @ t o r
421.09.15, 18:31
Зелененький!))
Zin@ida
521.09.15, 22:52
Значит хороший был король


LiblikaS
622.09.15, 18:48Відповідь на 4 від A v i @ t o r
Как все статуи - памяники

LiblikaS
722.09.15, 18:52Відповідь на 5 від Zin@ida