Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Коментарі
Waldhuter
121.12.10, 16:51
Гість: селюк
221.12.10, 16:53
карасєй навєрно харашо с висати видно)
Ingo
322.12.10, 15:38
А это не рядом-ли с Джуринским водопадом?
JuliaUa
422.12.10, 15:42
Не совсем рядом.Дорога туда плохая.После дождя не проедешь.
JuliaUa
522.12.10, 15:52
Здесь, кстати, находится уникальный древний скальный храм с алтарем, где изображен Иисус с закрытыми глазами, и большой жертвенный камень, в углублении которого вода всегда красного цвета.Так что в Монастырке обязательно стоит побывать.Очень энергетическое место.