Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Коментарі
Богдан Ляшко
116.03.14, 11:59
Гість: lyo Dnepr
216.03.14, 12:22
к сожалению, пока еще на плаву
Gogilo
316.03.14, 12:27
Четвертая ошибка России – то, что Россия воспользовалась слабостью Украины после революции и захотела реализовать свои геополитические амбиции.
Режим Януковича довел экономику страны до банкротства и дефолта, разрушил армию, коррумпировал властную вертикаль, привел к утрате доверия к силовым органам. Украина оказалась слабой как никогда. Она очень надеялась если не на руку дружбы, то хотя бы на настороженное невмешательство. Вместо этого Россия подло ударила в спину Украине.
Даже при том уровне зомбирования массового сознания в России, которое обеляет власть и очерняет внешних врагов, российский народ это прекрасно понимает и воспринимает попытки аннексии территорий Украины как направленные на сохранение коррупции чиновников, воровства олигархов и государственного бандитизма в России за
бандерівець
416.03.14, 12:28Відповідь на 2 від Гість: lyo Dnepr
Це справа тільки часу....
Gogilo
516.03.14, 12:29Відповідь на 3 від Gogilo
счет победоносного присоединения территорий.
Подлый удар России в спину Украины ставит крест на дружбе российского и украинского народа – он разрушает то доверие, которое мы со стороны Украины пытались сохранять несмотря ни на что.
Ternopol
616.03.14, 12:33
Іхтіандр херів
бандерівець
716.03.14, 12:47Відповідь на 5 від Gogilo
Хіба вона була, та дружба? Для мене москалі завжди були ворогами...
Gogilo
816.03.14, 12:58Відповідь на 7 від бандерівець
Яка ж була пропаганда А. у нас росіяне приїздили купували квартири,підприємства а соцзабеспечення.На рівні Європи.І ніяка українська влада це неконтролювала.От і наслідки.Просто розуміете до влади нерозумні рвуться вони продажні і легко іх залякати.АЛЕ "українец".
ab absurdo
916.03.14, 14:57
Курвий син!
Саничок
1016.03.14, 20:29