Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Коментарі
Гість: Nom@d
120.12.07, 09:25
Хто це?
Besik
220.12.07, 10:03Відповідь на 1 від Гість: Nom@d
Это чувак с анимешки "Стальная тревога" Сагара Сосуке.
Правда не особо похож = )
Гість: Nom@d
320.12.07, 10:06Відповідь на 2 від Besik
я не бачив цієї анімешки
Besik
420.12.07, 10:07Відповідь на 3 від Гість: Nom@d
Ааа! Будет возможность посмотри, очень прикольная)
Away
520.12.07, 10:59
анонім
620.12.07, 12:17
Ну, на Сосуке он не очень похож, ты его решила бардовым сделать?
А в остальном - тренеруйся и все получится! Для 1го раза очень даже ничего 
Besik
720.12.07, 20:12Відповідь на 5 від Away
Дя)
Besik
820.12.07, 20:15Відповідь на 6 від анонім
Спасиб за критику)))
Вроде не бардовым,но в итоге такой вышел = )
Я просто смотрела анимешку и рисовала с Сосуке, но цвета выбрала свои))
Evalengelion
922.12.07, 00:05
Да.. кого-то он мне напоминает, только не Сосуке,
.



...а вот на автора.. что-то есть
Классно, так держать, первый - не комом, похвально!!!
Anny-chan правду говворит, прислушайся ! "тренеруйся и все получится! Для 1го раза очень даже ничего"
п.с.: и не сотри на Сосуке, прислушайся к своиму стилю, не подгоняй своё под остальное, Но, это моё субьективное мнение
Гість: tookatoo
1022.12.07, 01:54
Ну что сказать? Молодец!
Наверное сложно без помощи штриховки карандашами? 

Аниме я не видел пока что сходство с оригеналом оценить не могу.
Значит , по порядку: глаза получились - просто супер( имею в виду радужку)! На голову выше уровня всей роботы. Тень от волос мне понравилась , а вот остальные тени на лице не сильно. Но это не сильно важно .
Хайры - норм , только по середине головы пустота ( без штрихов оставила ).
А вот за старания хочу похвалить еще один раз! Начинать новую для себя манеру рисовать - до черта тяжело ( когда к старой и почти единственной привык ).
Молодца! Крась побольше! Старые роботы поверх покрасить можешь - здорово должно выйти!