Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Коментарі
Гість: AlVick
115.12.07, 18:13
Замечательная зима...
Sumna_Olesya
216.12.07, 00:17Відповідь на 1 від Гість: AlVick
Зараз дивлюся, й не віриться, що так було... Тепер є гарні спомини на літо.
Гість: AlVick
316.12.07, 00:20Відповідь на 2 від Sumna_Olesya
Так и должно быть) Зачем же тогда мы все это снимаем?)
Sumna_Olesya
416.12.07, 00:41Відповідь на 3 від Гість: AlVick
В одну з перших, після придбання фотика, вилазок на природу я зробила 312 фотинок. Було незвичним те, що немає обмеження в 32 кадри і... не хотілося пропустити травневу красу... Тепер ось ставлю на комп ці фото, як заставки.
Нaська
519.01.08, 00:16
Шось я і не помітила такої зими....можливо ще буде

а фото гарне
Sumna_Olesya
619.01.08, 00:26Відповідь на 5 від Нaська
Так, вдалося вхопити снігові кадри.

У нас такий сніг лежав з тиждень, а тепер про нього лише згадка лишилася і ці фотинки. Я, зізнаюся, не любителька холоду й зими, а от зараз ДУЖЕ хочу снігу. І теж чекаю, що ще буде можливість погуляти по сніговому килимі і постояти під сніговою порошею.
Нaська
719.01.08, 00:31Відповідь на 6 від Sumna_Olesya
А от те що хочеться погуляти по сніговому килимі,це точно...хочеться сніжку