Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Коментарі
mylanka
12.04.13, 10:08
mylanka
22.04.13, 10:09
а жужа,- це ім'я?
Waken
32.04.13, 12:28Відповідь на 2 від mylanka
Так, у нас мабуть це найпоширеніше імя для собак.
Звик так звертатися до дворняг що зустрічаються на вулиці)
mylanka
42.04.13, 14:25Відповідь на 3 від Waken
цікаво, а воно щось значить ... ти так просто
Waken
52.04.13, 20:03Відповідь на 4 від mylanka
так, щось значить...
mylanka
63.04.13, 09:07Відповідь на 5 від Waken
Waken
73.04.13, 22:13Відповідь на 6 від mylanka
значить що, z levfd ghj nt,t )
mylanka
812.04.13, 13:19Відповідь на 7 від Waken
Река Жужа - правый приток р.Москвы. Длина 3,8 км.Площадь бассейна около 4 км2.Сохранена в открытом русле на участке от Каширского шоссе до улицы Садовники (1,3 км), который назывался Большой овраг.Ниже протекает в подземном коллекторе по второй надпойменной террасе Москвы-реки вдоль улицы Новинки и впадает на территории музея-заповедника «Коломенское».Принимает справа полузасыпанный Савкин овраг с ручьём.По Жуже называлась улица Жужа в селе Коломенском.Этимология гидронима неизвестна. Е.М.Поспелов (1999) считает его звукоизобразительным названием, ср. жужжание «сиповатый гуд, гул». Другое название Жужи — Большой овраг, согласно предположению Ю.А.Насимовича (1996), возникло в противоположность несколько меньшему Савкину оврагу, низовья которого входят справа в Большой овраг.