Prasat Prang
Koh Ker, Cambodia / азия, камбоджа, репортаж, храм, путешевствия, жара, cambodia, asia, koh ker
Prasat Prang
Koh Ker, Cambodia

Информация

 • Канал: «Старовина» (10681 из 19418)
 • Папка: Vietnam & Cambodia
 • Добавлена: 9.03.2012
 • Камера: Sony DSC-H9
 • Дата съемки: 20 апреля 2011, 7:33:18
Подробная информация

Комментарии

19.03.12, 21:05

Ось він, найвеличніший з храмів Кох Керу. Не знаю чому, але ця піраміда мене вразила більше ніж всіма відомий Ангор Ват.
Прасат Пранг домінує над усім комплексом й складається з 7 рівнів висотою 32 м і стороною 55 м. На вершині піраміди знаходилася Лінга, за оцінками вчених, вона повинна була бути розміром не менше 4 метрів і вагою 24 тони. Колись на піраміду можна було піднятися, навіть були зроблені сходи, але зараз сходи закриті й охорона пильно стежить за відвідувачами. І все завдяки російським (нікого не хочу образити, але факт є факт) туристам, вони вирішили розгойдати камінь на самій верхівці піраміди, чого й добилися, й камінь полетів до низу, знищивши частину драбини. Щоб не допустити таких руйнувань у майбутньому, влада закрила прохід до оглядового майданчику на горі.

  29.03.12, 21:51

  Окрім величі ця піраміда вкрита таємницями й містикою. Вірак розповідав, як був членом дослідницької групи. Вони вважали, що Лінга впала в колодязь, який знаходиться всередині піраміди й хотіли дістати її. Було багато вчених з різних країн, намагалися просвітити піраміду, але так нічого і не виявили. Всі хто спускався в шахту піраміди загинули, окрім одного місцевого. Кажуть, він поклявся господарям піраміди, що ніколи не повернеться, якщо вони відпустять його. Він й зараз живе в селищі біля комплексу. На Новий рік всі збираються на святкування біля піраміди, лише він сидить вдома.
  Також вчені думали розібрати піраміду з одного боку, щоб дістати Лінгу, але так само гинули люди й нічого не виходило. Якісь містичні сили заважали їм. Зрештою вони відмовилися від своїх задумів.

   39.03.12, 21:52

   Час і місце побудови також залишили багато запитань. Головним чином все це визначали зорі. Але не ясно, чому вона має таку схожість з мексиканською пірамідою, адже вони ніколи там не були.
   Але все-таки, щось там є.

    49.03.12, 22:55


    Очень интересно

     59.03.12, 23:01Ответ на 4 от Lyudchen


     Очень интересно
     це тільки половину з того, що я пам'ятаю
     дякую

      610.03.12, 19:51Ответ на 1 от Zhukin

       710.03.12, 19:54

       жаль, что нет возможности теперь подниматься, возможно, на верху можно было ощутить энергетические потоки , не спроста же она такая вся окутанная мистикой ... можно было бы , если на вершине прислушиваться к себе и к природе , а не быть имбицилом

        810.03.12, 20:02Ответ на 6 от Valeri-ya

        є такі.. (пі-пі-пі)..туристи

         910.03.12, 20:05Ответ на 7 от Valeri-ya

         жаль, что нет возможности теперь подниматься, возможно, на верху можно было ощутить энергетические потоки , не спроста же она такая вся окутанная мистикой ... можно было бы , если на вершине прислушиваться к себе и к природе , а не быть имбициломенергетика там сильна, мій фотоапарат працював через раз, а у подруги взагалі блимкотів екран і нічого не можна було зняти. а за відчуттями, це було що неймовірне, сповнене якоюсь ейфорією

          1010.03.12, 20:07Ответ на 9 от Zhukin

          жаль, что нет возможности теперь подниматься, возможно, на верху можно было ощутить энергетические потоки , не спроста же она такая вся окутанная мистикой ... можно было бы , если на вершине прислушиваться к себе и к природе , а не быть имбициломенергетика там сильна, мій фотоапарат працював через раз, а у подруги взагалі блимкотів екран і нічого не можна було зняти. а за відчуттями, це було що неймовірне, сповнене якоюсь ейфорією ничего себе эффекты !!!! ... вот бы на пирамиду !

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая