24 липня 1990року було піднято Український Прапор над Київською Міськрадою / історія незалежності україни
24 липня 1990року було піднято Український Прапор над Київською Міськрадою

Информация

Комментарии

116.10.17, 15:00

Мені тоді ще не було 13-ти років. Погано пам'ятаю ці події. У мене тоді був перехід від ляльок до танців. Пам'ятаю сварку в хаті, коли було голосування за незалежність України. Мама (росіянка) голосувала За, батько (українець) Проти. З тих часів у поглядах батьків мало що змінилося, мама і тепер при кожній сварці дорікає татові, що він недобитий комуняка .

  216.10.17, 15:05Ответ на 1 от muxa-xa-xa

  Мені тоді ще не було 13-ти років. Погано пам'ятаю ці події. У мене тоді був перехід від ляльок до танців. Пам'ятаю сварку в хаті, коли було голосування за незалежність України. Мама (росіянка) голосувала За, батько (українець) Проти. З тих часів у поглядах батьків мало що змінилося, мама і тепер при кожній сварці дорікає татові, що він недобитий комуняка.
  Там серія - Десь з півсотні світлин. Буде час - погортайте!

   316.10.17, 15:08Ответ на 2 от Кривовус

   Мені тоді ще не було 13-ти років. Погано пам'ятаю ці події. У мене тоді був перехід від ляльок до танців. Пам'ятаю сварку в хаті, коли було голосування за незалежність України. Мама (росіянка) голосувала За, батько (українець) Проти. З тих часів у поглядах батьків мало що змінилося, мама і тепер при кожній сварці дорікає татові, що він недобитий комуняка.Там серія - Десь з півсотні світлин. Буде час - погортайте!Я гортаю-гортаю