Рускіє асвабадітєлі / нквд, депортація
Рускіє асвабадітєлі

Інформація

Коментарі

125.09.11, 21:39

Гомоніла Україна,
Довго гомоніла,
Довго, довго кров степами
Текла-червоніла.
Текла, текла та й висохла.
Степи зеленіють;
Діди лежать, а над ними
Могили синіють.
Та що з того, що високі?
Ніхто їх не знає,
Ніхто щиро не заплаче,
Ніхто не згадає.
Тілько вітер тихесенько
Повіє над ними,
Тілько роси ранесенько
Сльозами дрібними
Їх умиють. Зійде сонце,
Осушить, пригріє;
А унуки? їм байдуже,
Панам жито сіють.
Багато їх, а хто скаже,
Де Ґонти могила,—
Мученика праведного
Де похоронили?
Де Залізняк, душа щира,
Де одпочиває?
Тяжко! важко! Кат панує,
А їх не згадають.

  225.09.11, 21:43Відповідь на 1 від Кривовус

  І як можна надавати нащадкам цієї наволочі українське громадянство і виборче право? Потрібно, щоб мордовські свині мали в Україні лише одне право - право підмітати тротуар. Тоді б не було у нас прем'єрів-кровосісь, і губернаторів костусєвих. Прибалтика в цьому відношенні проводить набагато розумнішу політику.

   325.09.11, 21:48Відповідь на 2 від Gaydamaka

   І як можна надавати нащадкам цієї наволочі українське громадянство і виборче право? Потрібно, щоб мордовські свині мали в Україні лише одне право - право підмітати тротуар. Тоді б не було у нас прем'єрів-кровосісь, і губернаторів костусєвих. Прибалтика в цьому відношенні проводить набагато розумнішу політику.Так їм же лише 70 років хомут шію муляв... А нам споконвічно...

    426.09.11, 00:05

    так вивозили моїх бабцю і дідуся на щастя шестирічну маму сусіди вкрали з машини і сховали. Бабці зараз 96 ще добре себе почуває (на свої роки) при повній пам"яті і багато мені розповідає про ті часи. І про те як її вагітну вивозили (народила мого вуйка в дорозі) і скільки народу не доїхало на той клятий сибір і як їх з малими дітьми посилили в землянках зимувати. Була вона з дідом (дід брав берлін) в посьолке Балей Читинської області Забайкальский округ . Ї як я маю ставитись до тої сволоти червоносракої ? (вибачайте накипіло)

     526.09.11, 00:27Відповідь на 4 від div777

     так вивозили моїх бабцю і дідуся на щастя шестирічну маму сусіди вкрали з машини і сховали. Бабці зараз 96 ще добре себе почуває (на свої роки) при повній пам"яті і багато мені розповідає про ті часи. І про те як її вагітну вивозили (народила мого вуйка в дорозі) і скільки народу не доїхало на той клятий сибір і як їх з малими дітьми посилили в землянках зимувати. Була вона з дідом (дід брав берлін) в посьолке Балей Читинської області Забайкальский округ . Ї як я маю ставитись до тої сволоти червоносракої ? (вибачайте накипіло)А як я можу відноситись до тих червоносраких,коли моя бабуся годувала дітей буряками...........Врятувала всіх,бо дід був ветеринаром.

      626.09.11, 00:32Відповідь на 5 від дТОЛЯізХорола

      так вивозили моїх бабцю і дідуся на щастя шестирічну маму сусіди вкрали з машини і сховали. Бабці зараз 96 ще добре себе почуває (на свої роки) при повній пам"яті і багато мені розповідає про ті часи. І про те як її вагітну вивозили (народила мого вуйка в дорозі) і скільки народу не доїхало на той клятий сибір і як їх з малими дітьми посилили в землянках зимувати. Була вона з дідом (дід брав берлін) в посьолке Балей Читинської області Забайкальский округ . Ї як я маю ставитись до тої сволоти червоносракої ? (вибачайте накипіло)А як я можу відноситись до тих червоносраких,коли моя бабуся годувала дітей буряками...........Врятувала всіх,бо дід був ветеринаром.пора ой пора....

       726.09.11, 02:14

        826.09.11, 09:12Відповідь на 3 від Кривовус

        Так їм же лише 70 років хомут шію муляв... А нам споконвічно...Ну, не споконвічно, але років 340 муляв...

         926.09.11, 18:13

          1027.09.11, 19:07Відповідь на 1 від Кривовус

          Шевченко провідець на віки вперед

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна