природа, осінь, листя

Інформація

Коментарі

124.10.10, 16:11

І цей подобається... мрійливо-сумний

  224.10.10, 19:36Відповідь на 1 від Jem

  І цей подобається... мрійливо-сумний ...незвичний коментар, але дуже точний...

   324.10.10, 19:50Відповідь на 2 від Edius

   І цей подобається... мрійливо-сумний ...незвичний коментар, але дуже точний...хотілось віршом, але рифмо-натхнення не має

    425.10.10, 00:40Відповідь на 3 від Jem

    І цей подобається... мрійливо-сумний ...незвичний коментар, але дуже точний...хотілось віршом, але рифмо-натхнення не маєВи маєте дар до написання віршів..?

     525.10.10, 09:50Відповідь на 4 від Edius

     І цей подобається... мрійливо-сумний ...незвичний коментар, але дуже точний...хотілось віршом, але рифмо-натхнення не маєВи маєте дар до написання віршів..?ой, ні... так балуюся... рифмую трохи, за наявності надхнення

      627.10.10, 01:48Відповідь на 5 від Jem

      І цей подобається... мрійливо-сумний ...незвичний коментар, але дуже точний...хотілось віршом, але рифмо-натхнення не маєВи маєте дар до написання віршів..?ой, ні... так балуюся... рифмую трохи, за наявності надхненняДля себе... в записничок...? Йому... на вушко..?

       727.10.10, 08:55Відповідь на 6 від Edius

       І цей подобається... мрійливо-сумний ...незвичний коментар, але дуже точний...хотілось віршом, але рифмо-натхнення не маєВи маєте дар до написання віршів..?ой, ні... так балуюся... рифмую трохи, за наявності надхненняДля себе... в записничок...? Йому... на вушко..?Для себе... іноді в якості коментів... хоча дещо веселе наважилася навіть викласти.

        828.10.10, 10:32Відповідь на 7 від Jem

        І цей подобається... мрійливо-сумний ...незвичний коментар, але дуже точний...хотілось віршом, але рифмо-натхнення не маєВи маєте дар до написання віршів..?ой, ні... так балуюся... рифмую трохи, за наявності надхненняДля себе... в записничок...? Йому... на вушко..?Для себе... іноді в якості коментів... хоча дещо веселе наважилася навіть викласти.Перші несміливі кроки...!?

         928.10.10, 11:00Відповідь на 8 від Edius

         І цей подобається... мрійливо-сумний ...незвичний коментар, але дуже точний...хотілось віршом, але рифмо-натхнення не маєВи маєте дар до написання віршів..?ой, ні... так балуюся... рифмую трохи, за наявності надхненняДля себе... в записничок...? Йому... на вушко..?Для себе... іноді в якості коментів... хоча дещо веселе наважилася навіть викласти.Перші несміливі кроки...!?Так

          1028.10.10, 11:29Відповідь на 9 від Jem

          І цей подобається... мрійливо-сумний ...незвичний коментар, але дуже точний...хотілось віршом, але рифмо-натхнення не маєВи маєте дар до написання віршів..?ой, ні... так балуюся... рифмую трохи, за наявності надхненняДля себе... в записничок...? Йому... на вушко..?Для себе... іноді в якості коментів... хоча дещо веселе наважилася навіть викласти.Перші несміливі кроки...!?Так... можливо, стануть впевненою хотьбою в майбутньому...!

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна