Nech sa paci
127.06.26, 10:26
ajnbybz
227.06.26, 19:15Відповідь на 1 від Nech sa paci
Так, саме Небреж
327.06.26, 19:18Відповідь на 2 від ajnbybz
Я про меню.
427.06.26, 19:21Відповідь на 3 від Nech sa paci
Я про меню.Меню шикарне з соусом ткемалі, а образ за тарілкою таємний
527.06.26, 19:25Відповідь на 4 від ajnbybz
Україна, Київ
Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Коментарі
Nech sa paci
127.06.26, 10:26
ajnbybz
227.06.26, 19:15Відповідь на 1 від Nech sa paci
Так, саме Небреж
Nech sa paci
327.06.26, 19:18Відповідь на 2 від ajnbybz
ajnbybz
427.06.26, 19:21Відповідь на 3 від Nech sa paci
Меню шикарне з соусом ткемалі, а образ за тарілкою
таємний 
Nech sa paci
527.06.26, 19:25Відповідь на 4 від ajnbybz