Інформація

Коментарі

122.06.26, 00:08

Так розумію, що сюди ми поки що гіпотетично можемо попасти.

    222.06.26, 12:50Відповідь на 1 від Nech sa paci

    Так розумію, що сюди ми поки що гіпотетично можемо попасти.Маю надію, що скоро -так. З огляду останніх подій і новин
    Це ЮБК...
    Єдиний мінус - там галька. Моїм ніжкам було боляче ходити. Та берег чистий і море лагідне. За весь час перебування великих штормів не було....
    Це спогади... з минулого....

    Дякую за додавання моїх фото у канали