Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Коментарі
Nech sa paci
114.06.26, 03:16
Anne
214.06.26, 14:44Відповідь на 1 від Nech sa paci
Уявляєте, це комунальники висадили біля будинків таку красу!!!!!
Nech sa paci
314.06.26, 16:47Відповідь на 2 від Anne
Нічого собі! Щось не вірю. Або ОСББ, або жителі.
Anne
414.06.26, 18:14Відповідь на 3 від Nech sa paci
Ні.... комунальники. це публічна територія між будинками... чи громадська, як правильно сказати....
засіяли цілу алею польовими квітами... у нас багато квітів висаджують останнім часом... і різних....
квітли тюльпани й нарциси, багато бузку.... маки! серед зеленої трави.....
це маленькі сквери-оазиси між будинками...
Anne
514.06.26, 18:15Відповідь на 3 від Nech sa paci
у себе під вікнами люди теж висаджують багато квітів біля багатьох будинків...
Nech sa paci
618.06.26, 03:31Відповідь на 5 від Anne
Так, біля нас аналогічно. Але не комунальники.
Anne
718.06.26, 05:08Відповідь на 6 від Nech sa paci
Вчора прочитала статтю в мережі - квітучі луки замість газонів: у Києві впроваджують новий підхід до озеленення.
https://rubryka.com/2026/06/17/kvituchi-luky-zamist-zvychnyh-gazoniv-u-kyyevi-vprovadzhuyut-novyj-pidhid-do-ozelenennya/
у нас таке з'явилося ще минулого року....
Anne
818.06.26, 05:10Відповідь на 6 від Nech sa paci
до речі... у скверах і парках почали ставити "будиночки для комах".... не бачили? десь у мене і фото є... пошукаю, покажу.
Anne
918.06.26, 05:15Відповідь на 6 від Nech sa paci
https://photo.i.ua/user/12928833/559276/16431516/


https://photo.i.ua/user/12928833/559276/16431517/
Nech sa paci
1018.06.26, 14:21Відповідь на 7 від Anne
Інколи ці квітучі луки колосяться й засихають таким чином, що собаки чи коти можуть поцарапатися об остюки.