Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Коментарі
llrr
110.06.09, 12:27
Грозіща...
анонім
210.06.09, 13:13Відповідь на 1 від llrr
не, это еще не грозища)))
llrr
310.06.09, 13:15Відповідь на 2 від анонім
Ну там, під хмарою, вже мабуть так. Якщо ще ні, то вже от-от
анонім
410.06.09, 14:53Відповідь на 3 від llrr
я даже туда и не присматривалась - вообще на фоне белого облака - кораблики облачка фоткала
llrr
510.06.09, 15:13Відповідь на 4 від анонім
Та я по верхівці визначаю - сильно розвинена у верхні шари атмосфери купчаста хмара, при чому продовжує рости. Там і град може бути, і що завгодно. Це я ще у школі метеорологією захоплювався, то тепер можу повипендрюватись трохи
анонім
610.06.09, 15:17Відповідь на 5 від llrr
а это кстати не идущая с дождем. а уходящая туча
llrr
710.06.09, 15:19Відповідь на 6 від анонім
Ну значить не сюди вона дощ несе, а в протилежну сторону
анонім
810.06.09, 15:23Відповідь на 7 від llrr
это она тут не все вылила просто)))
ALёнА
911.06.09, 11:20
вид с балкона

В левом верхнем углу луна?
анонім
1011.06.09, 11:39Відповідь на 9 від ALёнА
да, как раз почти полнолуние было