Небо над парком Позняки. / небо, парк, гроза, облако, літо, радость, полёт, туча, простор, sky, высь, blue, fly, joy
Небо над парком Позняки.

Інформація

  • Група: «Про Украину» (1037 з 1038)
  • Папка: Небо.
  • Додана: 17.06.2026
  • Камера: Honor RMO-NX1
  • Дата зйомки: 17 червня 2026, 17:57:08
Детальна інформація

Коментарі

119.06.26, 08:54

Небо є небом, але я би назвав світлину "Ми підем де трави похилі..."

    219.06.26, 09:50Відповідь на 1 від VAKlym

    Небо є небом, але я би назвав світлину "Ми підем де трави похилі..."Я в іншому стані Життя живим

      322.06.26, 16:07Відповідь на 2 від ajnbybz

      Небо є небом, але я би назвав світлину "Ми підем де трави похилі..."Я в іншому стані Життя живимЯ в тому плані, що й трави, й дерева, й будівлі на світлині якось невпинно прагнуть до землі. До чого б це?

        422.06.26, 16:34Відповідь на 3 від VAKlym

        Небо є небом, але я би назвав світлину "Ми підем де трави похилі..."Я в іншому стані Життя живимЯ в тому плані, що й трави, й дерева, й будівлі на світлині якось невпинно прагнуть до землі. До чого б це?Вітер.

          523.06.26, 13:51Відповідь на 4 від ajnbybz

          Небо є небом, але я би назвав світлину "Ми підем де трави похилі..."Я в іншому стані Життя живимЯ в тому плані, що й трави, й дерева, й будівлі на світлині якось невпинно прагнуть до землі. До чого б це?Вітер.
          Ні, це мабуть об'єктив повернутий вгору, а він має бути паралельним до землі. Тобто, порушена перспектива.
          У камерах з фотографічним міхом (гармошкою), як наприклад у "Фотокора", це можна вирішити здвигом міху щодо осі об'єктиву, а от у сучасних камерах доводиться вдаватися до різних збочень або до Photoshop.

            623.06.26, 14:47Відповідь на 5 від VAKlym

            Небо є небом, але я би назвав світлину "Ми підем де трави похилі..."Я в іншому стані Життя живимЯ в тому плані, що й трави, й дерева, й будівлі на світлині якось невпинно прагнуть до землі. До чого б це?Вітер.Ні, це мабуть об'єктив повернутий вгору, а він має бути паралельним до землі. Тобто, порушена перспектива.
            У камерах з фотографічним міхом (гармошкою), як наприклад у "Фотокора", це можна вирішити здвигом міху щодо осі об'єктиву, а от у сучасних камерах доводиться вдаватися до різних збочень або до Photoshop.
            Маєте рацію. Кут зору фотографа має значення
            так бачить автор