Небо є небом, але я би назвав світлину "Ми підем де трави похилі..."Я в іншому стані Життя живимЯ в тому плані, що й трави, й дерева, й будівлі на світлині якось невпинно прагнуть до землі. До чого б це?
Небо є небом, але я би назвав світлину "Ми підем де трави похилі..."Я в іншому стані Життя живимЯ в тому плані, що й трави, й дерева, й будівлі на світлині якось невпинно прагнуть до землі. До чого б це?Вітер.
Небо є небом, але я би назвав світлину "Ми підем де трави похилі..."Я в іншому стані Життя живимЯ в тому плані, що й трави, й дерева, й будівлі на світлині якось невпинно прагнуть до землі. До чого б це?Вітер.
Ні, це мабуть об'єктив повернутий вгору, а він має бути паралельним до землі. Тобто, порушена перспектива.
У камерах з фотографічним міхом (гармошкою), як наприклад у "Фотокора", це можна вирішити здвигом міху щодо осі об'єктиву, а от у сучасних камерах доводиться вдаватися до різних збочень або до Photoshop.
Небо є небом, але я би назвав світлину "Ми підем де трави похилі..."Я в іншому стані Життя живимЯ в тому плані, що й трави, й дерева, й будівлі на світлині якось невпинно прагнуть до землі. До чого б це?Вітер.Ні, це мабуть об'єктив повернутий вгору, а він має бути паралельним до землі. Тобто, порушена перспектива.
У камерах з фотографічним міхом (гармошкою), як наприклад у "Фотокора", це можна вирішити здвигом міху щодо осі об'єктиву, а от у сучасних камерах доводиться вдаватися до різних збочень або до Photoshop. Маєте рацію. Кут зору фотографа має значення
так бачить автор
Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Коментарі
VAKlym
119.06.26, 08:54
Небо є небом, але я би назвав світлину "Ми підем де трави похилі..."
ajnbybz
219.06.26, 09:50Відповідь на 1 від VAKlym
Я в іншому стані
Життя живим 
VAKlym
322.06.26, 16:07Відповідь на 2 від ajnbybz
Я в тому плані, що й трави, й дерева, й будівлі на світлині якось невпинно прагнуть до землі. До чого б це?
ajnbybz
422.06.26, 16:34Відповідь на 3 від VAKlym
Вітер.
VAKlym
523.06.26, 13:51Відповідь на 4 від ajnbybz
Ні, це мабуть об'єктив повернутий вгору, а він має бути паралельним до землі. Тобто, порушена перспектива.
У камерах з фотографічним міхом (гармошкою), як наприклад у "Фотокора", це можна вирішити здвигом міху щодо осі об'єктиву, а от у сучасних камерах доводиться вдаватися до різних збочень або до Photoshop.
ajnbybz
623.06.26, 14:47Відповідь на 5 від VAKlym
Маєте рацію. Кут зору фотографа має значення

так бачить автор