Небо є небом, але я би назвав світлину "Ми підем де трави похилі..."Я в іншому стані Життя живимЯ в тому плані, що й трави, й дерева, й будівлі на світлині якось невпинно прагнуть до землі. До чого б це?
Небо є небом, але я би назвав світлину "Ми підем де трави похилі..."Я в іншому стані Життя живимЯ в тому плані, що й трави, й дерева, й будівлі на світлині якось невпинно прагнуть до землі. До чого б це?Вітер.
Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Коментарі
VAKlym
119.06.26, 08:54
Небо є небом, але я би назвав світлину "Ми підем де трави похилі..."
ajnbybz
219.06.26, 09:50Відповідь на 1 від VAKlym
Я в іншому стані
Життя живим 
VAKlym
322.06.26, 16:07Відповідь на 2 від ajnbybz
Я в тому плані, що й трави, й дерева, й будівлі на світлині якось невпинно прагнуть до землі. До чого б це?
ajnbybz
422.06.26, 16:34Відповідь на 3 від VAKlym
Вітер.