Інформація

Коментарі

120.06.26, 01:24

Це та фора, що біля ЦНАПу? Купляв там колись зефір і сидр по акції.

    221.06.26, 07:11Відповідь на 1 від Nech sa paci

    Це та фора, що біля ЦНАПу? Купляв там колись зефір і сидр по акції.Це на Ревуцького. Коло ярмарки)

    Поки йду до дому всім показую дє цнап)

      321.06.26, 23:21Відповідь на 2 від ranok_v_misti

      Поки йду до дому всім показую дє цнап)