Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Коментарі
_Алёшка_
11.09.08, 13:55
Karana
21.09.08, 14:01Відповідь на 1 від _Алёшка_
Спасибо, передам автору фотографии.
_Алёшка_
31.09.08, 14:04Відповідь на 2 від Karana
Передай-передай..., а мож он и тебя щелкнет?
Karana
41.09.08, 14:26Відповідь на 3 від _Алёшка_
Я у него плохо получаюсь. *sad*
_Алёшка_
51.09.08, 14:27Відповідь на 4 від Karana
А у кого хорошо?
Karana
61.09.08, 14:37Відповідь на 5 від _Алёшка_
Того уж нет...
_Алёшка_
71.09.08, 14:43Відповідь на 6 від Karana
Очень жаль...

Ну ты ищи, я буду ждать!
Karana
81.09.08, 14:50Відповідь на 7 від _Алёшка_
Ye-ye
Гість: Harry Potter
93.10.08, 22:41
А сама ты не фотографируешь?
Я почему-то наивно считал что в фотоальбомах люди выкладывают исключительно свои работы. Ну или фотки себя, своих друзей, своего города, пусть даже сделанные не своими руками, но кем-то из своего окружения, а не скачанные откуда-то из просторов интернета; пусть даже и неплохие, но к которым автор фотоальбома не имеет ровно никакого отношения. Теперь всё больше убеждаюсь в том что таких меньшинство...
Мне всё же нравится как в данном случае ты поступаешь. По крайней мере есть ссылка на источник. А это уже...
Зашёл, например, на "Ню...". А там почти у всех одни и те же снимки повторяются...
Karana
103.10.08, 23:04Відповідь на 9 від Гість: Harry Potter
Я когда-то увлекалась фоторграфией, потом забросила, как всегда, скоро, наверное, опять начну, почти захотелось. Этот снимок, кстати, автор считал неудачным, я его немного исправила и он заиграл ... Мне вообще нравится в фотографиях совсем не то, что большинству, например, на этом сайте. А со ссылками у меня тоже... не очень, почему то они у меня теряются, непонятно, что бы это значило?