Тільки користувачі, що мають VIP-акаунт, можуть приховувати блок з рекламою або ж, тільки в альбомах тих користувачів, які придбали собі VIP-акаунт, ви можете приховати цей блок.
Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Коментарі
Aspirans
126.02.11, 21:06
Tata_M
226.02.11, 21:07
Снегурочка
MarlenkA
326.02.11, 21:07
надоела мне эта зима...хочу лета
irishka_r
426.02.11, 21:08Відповідь на 1 від Aspirans
irishka_r
526.02.11, 21:08Відповідь на 2 від Tata_M
анонім
626.02.11, 21:09
из сказки "Морозко" А.Роу
George Che
726.02.11, 21:09
irishka_r
826.02.11, 21:10Відповідь на 3 від MarlenkA
У меня уже вобще припадки от зимы... еще и холодно так - вообще депрессия какая то. Хочу весны....хоть в фотошопе весну рисуй - совсем у меня зимние фотографии уже не делаются - не могу.
igor @
926.02.11, 21:12
да я это я
1026.02.11, 21:13
Холодно!..
А для Снегурки- 